AstanCarpet
خدمات فرش و قالیشویی آستان

درباره‌ی قالیشویی آستان

قالیشویی آستان بیش از 30 سال است که خدمات تخصصی قالیشویی، تعمیر و ترمیم و خدمات ویژه فرش های صادراتی را به شهروندان و همشهریان عزیز مشهدی ارائه می‌دهد و این باعث افتخار ماست!

قالیشویی آستان با تجربه ای چندین ساله و بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته شستشوی قالی و فرش، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. سالهاست به عنوان یکی از اعضای درجه یک و قدیمی، اتحادیه صنف فروشندگان فرش دستباف و قالیشویی های شهر مشهد، فعالیت کرده ایم. ایجاد مجموعه ای استاندارد و ارائه خدماتی کامل را حق مشتری می دانیم و از این رو تلاشمان را بر هرچه بهتر شدن کیفیت خدمات معطوف کرده ایم.

قالیشویی آستان نقشه موفقیت خود را بر پایه مشتری مداری طرح ریزی کرده است، از این رو منصفانه ترین قیمت ها را برای خدمات مان در نظر گرفته ایم. تمامی هزینه ها بر اساس نرخنامه اتحادیه تعیین شده اند. همچنین سرویس حمل و نقل رایگان از دیگر خدماتی است، که برای تمامی شهروندان مشهدی در نظر گرفته شده است، تا تنها فاصله میان مشتری و تمیزی فرش هایشان به اندازه یک تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت باشد.

در تمامی روزهای هفته می توانید، از ساعت 8 الی 20 با شماره تماس های قالیشویی آستان تماس بگیرید. یا از سامانه ثبت سفارش در وب سایت استفاده کنید و به صورت آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز سفارشات خود را ثبت کنید.

لازم بذکر است که سرویس حمل و نقل خدمات ما برای تمام سفارش های آنلاین شهروندان مشهدی، کاملا رایگان میباشد. مشتریان محترم در تمامی نقاط شهر مشهد، احتیاجی به پرداخت وجه اضافی در قبال خدمات حمل و نقل ندارند. درصورت وجود هرگونه سوال و یا برای ثبت سفارش بصورت تلفنی میتوانید با ما تماس بگیرید.

تمامی هزینه ها و تعرفه خدمات ما توسط اتحادیه مذکور، ثبت و تصویب شده است. برای مشاهده لیست تعرفه خدمات قالیشویی، روی (قیمت قالیشویی) کلیک کنید.

0
تعداد مشتری تا کنون
% 84.2
رضایت مشتری
0
تعداد سفارش تا کنون