AstanCarpet
خدمات فرش و قالیشویی آستان
معرفی خدمات قالیشویی آستان

معرفی خدمات قالیشویی آستان

قالیشویی آستان بیش از 30 سال است، که در زمینه شستشو و تعمیر انواع فرش های دستباف و ماشینی به شهروندان مشهدی خدمات رسانی می کند. این مجموعه با بهره گیری از انواع دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و نیروی متخصص و با تجربه، توانسته بیشترین میزان رضایت مشتری را جلب کند. همچنین به عنوان یکی از اعضای درجه یک، خوشنام و قدیمی اتحادیه قالیشویی مشهد، شناخته شود.

این مجموعه با در نظر گرفتن سرویس حمل و نقل رایگان همواره کوشیده تا شرایط یکسانی برای همه شهروندان مشهدی ایجاد کند. تا در کمترین زمان و بدون صرف هزینه اضافی، به خدمات قالیشویی یا تعمیر و ترمیم فرش دسترسی داشته باشند.

خدماتی که از طرف قالیشویی آستان ارائه می شوند عبارتند از:

1. شستشوی فرش و قالیشویی:

شستشوی فرش یکی از خدماتی است، که قالیشویی آستان بیش از ۳۰ سال به مشتریان ارائه داده است. با بهره گیری از انواع تجهیزات پیشرفته قالیشویی و استفاده از بهترین شوینده های فرش، سالهاست تنها یک هدف را دنبال کردیم و آنهم چیزی جز رضایت مشتری نیست!

خدمات بخش شستشو شامل: شست و شوی فرش، قالی و قالیچه ماشینی و دستباف و همینطور انواع موکت می شوند.

فرشها از الیاف و نخ های مختلفی تشکیل شده اند و همینطور شیوه بافت و تولید آنها متفاوت است. از این رو نمی توان همه نوع فرشی را با یک روش و یک شوینده شست. قالیشویی استان با تجربه چندین ساله در این زمینه، برای شستن هر نوع فرش؛ تجهیزات ویژه و مناسب ترین شوینده ها را انتخاب می کند، تا ضمن ایجاد بیشترین تمیزی، کمترین میزان آسیب به فرش برسد.

یکی از حساس ترین نوع فرش، فرش های دستباف هستند، که شستشوی آنها با ظرافت خاصی همراه است. از آنجایی که الیاف فرش های دستباف با رنگ های طبیعی رنگ آمیزی می شوند. بنابراین در برابر شوینده های صنعتی واکنش نشان داده و امکان اینکه تداخل رنگ ایجاد شود و نقشه قالی به کلی به هم بریزد بسیار بالاست.

بدین ترتیب، انتخاب شوینده و روش مناسب برای شستن اینگونه فرش ها بسیار مهم است. شستشوی کامل و بی عیب و نقص انواع فرش های دستباف یا ماشینی یکی از تخصص های ماست. کیفیت کار ما را، اعتماد مشتریان وفادار چندین ساله تضمین می کند!

2. تعمیر و ترمیم فرش:

قالیشویی آستان با استخدام نیروهای ماهر و با تجربه، خدمات تعمیر یا ترمیم فرشها را در بهترین سطح کیفی ارائه می دهد. این خدمات برای فرش های نفیس و دستبافت همچنین انواع فرش های ماشینی، قالی و قالیچه در دسترس می باشند. از بین بردن انواع لک و مواد رنگی از روی فرش، تعمیر پارگی و پوسیدگی فرش، از بین بردن و تعمیر آثار سوختگی فرش با روش های مختلف از جمله خدمات این بخش می باشند.

تعمیر و ترمیم فرش هایتان را می توانید با خیال راحت به ما بسپارید. قالیشویی استان خدمات متنوعی در زمینه تعمیرات انواع فرش ارائه می دهد. رفو، تعمیر پارگی فرش، ترمیم رنگ و طرح فرش، ریشه بافی، لکه برداری و رفع پوسیدگی فرش بخشی از خدمات ما هستند.

فرش ها با توجه به کاربردی که دارند، همیشه در معرض خطراتی چون پارگی، کوبیدگی، سوختگی و لکه دار شدن هستند. هر یک از موارد یاد شده می تواند، زیبایی فرش را به کلی از بین ببرد. جایگزینی فرشی مشابه هزینه بر است، خصوصا در مورد فرش های دستباف!

بنابراین قالیشویی آستان با در نظر گرفتن این نیاز مشتری، از تجهیزات و روش های اصولی و پیشرفته برای رفع انواع مشکلات فرش استفاده کرده تا با کمترین هزینه زیبایی و دوام را به فرش های تان بازگرداند.

3. شستوشوی مبلمان و مبل‌شویی:

مبلمان شما از مواد متنوعی تهیه شده است و به همین دلیل نیازمند روش‌های شستشو و مراقبت متفاوتی می‌باشد. تیم همکاران ما با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و شوینده‌های مخصوص، به شما خدمات شستشوی حرفه‌ای ارائه می‌دهند.

فرآیند شستشوی مبلمان نیاز به توجه و دقت ویژه دارد تا بتوانیم زیبایی و کیفیت این قطعات مهم را حفظ کرده و به شما اعتماد مطلوب را تضمین نماییم. از این رو، از شوینده‌های ویژه و مناسب برای هر نوع مبلمان استفاده می‌کنیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن به نیازهای شما پاسخ دهیم و مبلمان شما را در بهترین وضعیت ممکن نگه داریم. اعتقاد داریم که حفظ زیبایی و کیفیت مبلمان شما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما به عنوان تیمی متخصص در این زمینه، تمام تلاش خود را برای زیبا سازی و شست و شوی مبلمان شما به کار می‌گیریم.

4. خدمات فرش های صادراتی:

برای فرش های صادراتی نیز خدمات ویژه ای جهت شستشو، ترمیم و آماده سازی فرش های نفیس و اعلاء جهت صادرات در نظر گرفته شده است. این فعالیت ها توسط کارشناسان خبره، با ظرافت هرچه بیشتر ارائه می شوند.

فرش های صادراتی یکی از شناخته شده ترین کالاهای ایرانی است. از این رو صادرات فرش در ایران یکی از فعالیت های اقتصادی پر سود محسوب می شود. یکی از خدمات ما آماده سازی تخصصی فرش های نفیس و اعلاء مخصوص صادرات است.

همانطور که می دانید، فرش های صادراتی می بایست مراحل و فیلتر های متعددی را از سر بگذرانند. تا آماده صادرات و فروش در بازارهای بین المللی شوند. از این رو با تکیه بر دانش و تجربه ای که در طول سالیان دراز کسب کردیم، آماده همکاری با افراد یا شرکت های صادر کننده فرش هستیم.

تمام مراحل آماده سازی فرش برای صادرات را با توجه به معیارهای روز صادرات فرش به صورت تضمینی انجام می دهیم.

با توجه به دغدغه های متعددی که صادر کنندگان فرش دارند. تمام تلاشمان را در جهت آماده سازی هرچه بهتر فرش، برای صادرات به کار بسته ایم تا گامی در جهت شناساندن هنر و فرهنگ ایرانی به جهانیان برداریم.

قالیشویی آستان در کنار ارائه خدمات پیشرفته، سعی کرده تا قیمت گذاری قانونی و منصفانه برای تمامی خدمات خود در نظر بگیرد و رضایت مشتری را سرلوحه کار خویش قرار داده است. خدمات مخصوص فرش های صادراتی قابل انجام برای کلیه سفارش دهندگان از سرتاسر کشور.

برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد “خدمات فرش های صادراتی” می توانید، با کارشناسان ما در مجموعه قالیشویی آستان به صورت همه روزه تماس حاصل فرمایید.

دسترسی به انواع خدمات قالیشویی آستان از دو طریق تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت، همه روزه و در هر فصلی امکان پذیر می باشد.