معرفی خدمات قالیشویی آستان

معرفی خدمات قالیشویی آستان

قالیشویی آستان بیش از ۳۰ سال است، که در زمینه شستشو و تعمیر انواع فرش های دستباف و ماشینی به شهروندان مشهدی خدمات رسانی می کند. این مجموعه با بهره گیری از انواع دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و نیروی متخصص و با تجربه، توانسته بیشترین میزان رضایت مشتری را جلب کند. همچنین به عنوان یکی از اعضای درجه یک، خوشنام و قدیمی اتحادیه قالیشویی مشهد، شناخته شود.

این مجموعه با در نظر گرفتن سرویس حمل و نقل رایگان همواره کوشیده تا شرایط یکسانی برای همه شهروندان مشهدی ایجاد کند. تا در کمترین زمان و بدون صرف هزینه اضافی، به خدمات قالیشویی یا تعمیر و ترمیم فرش دسترسی داشته باشند.

خدمات-قالیشویی-آستان

خدماتی که از طرف قالیشویی آستان ارائه می شوند عبارتند از:

شستشوی فرش و قالیشویی:

این خدمات شامل شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، قالی و قالیچه و انواع موکت می شود. قالیشویی آستان با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و شوینده های مناسب و اتخاذ بهترین شیوه برای شستشوی انواع فرش، ضامن تمیزی و سلامت فرشتان خواهد بود.

تعمیر و ترمیم فرش:

قالیشویی آستان با استخدام نیروهای ماهر و با تجربه، خدمات تعمیر یا ترمیم فرشها را در بهترین سطح کیفی ارائه می دهد. این خدمات برای فرش های نفیس و دستبافت همچنین انواع فرش های ماشینی، قالی و قالیچه در دسترس می باشند. از بین بردن انواع لک و مواد رنگی از روی فرش، تعمیر پارگی و پوسیدگی فرش، از بین بردن و تعمیر آثار سوختگی فرش با روش های مختلف از جمله خدمات این بخش می باشند.

خدمات فرش های صادراتی:

برای فرش های صادراتی نیز خدمات ویژه ای جهت شستشو، ترمیم و آماده سازی فرش های نفیس و اعلاء جهت صادرات در نظر گرفته شده است. این فعالیت ها توسط کارشناسان خبره، با ظرافت هرچه بیشتر ارائه می شوند.

دسترسی به انواع خدمات قالیشویی آستان از دو طریق تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت، همه روزه و در هر فصلی امکان پذیر می باشد.