قالیشویی آنلاین در مشهد

قالیشویی آنلاین مشهد

قالیشویی آستان به عنوان معتبرترین قالیشویی آنلاین در مشهد، آماده پاسخ گویی به سفارشات و درخواست های شما همشهریان عزیز مشهدی میباشد. برای سفارش آنلاین قالیشویی در مشهد و دسترسی به خدمات متنوع قالیشویی آستان می توانید، با شماره تماس هایی که در ادامه مشاهده می کنید، همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۲  تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید، به صورت آنلاین سفارشات خود را در سامانه “ثبت سفارش آنلاین” به ثبت برسانید. سامانه “ثبت سفارش آنلاین” را میتوانید در پایین همین صفحه پیدا کنید. 

توجه داشته باشید، تمامی اطلاعات خود را به درستی در کادرهای مشخص شده وارد کنید. سپس تیک گزینه امنیتی “I’m not a robot” را بزنید و در نهایت درخواست خود را ارسال کنید، تا سفارش شما به درستی در سامانه درج شود و در کوتاهترین زمان، سرویس ویژه حمل و نقل رایگان برای دریافت فرش به محل ارسال شود.

همچنین در مناسبت های مختلف، قالیشویی آستان کد تخفیف ویژه ای را در اختیار کاربران آنلاین قرار می دهد. که با وارد کردن آن در کادر مخصوص می توانید از تخفیف هایی تا سقف ۵۰ درصد بهره مند گردید. چنانچه تمایل دارید نرخنامه رسمی اتحادیه را مطالعه کنید به صفحه قیمت قالیشویی مشهد مراجعه کنید.


شماره تلفن قالیشویی آستان

☎ ۰۵۱-۳۶۰۴۷۷۶۶ ☎ ۰۵۱-۳۶۰۷۲۵۲۵
☎ ۰۵۱-۳۲۲۱۵۵۷۸ ☎ ۰۵۱-۳۲۲۱۵۵۷۷
☎ ۰۵۱-۳۸۸۳۴۱۲۴ ☎ ۰۵۱-۳۲۷۲۷۸۱۲
☎ ۰۵۱-۳۶۵۱۵۱۰۱ ☎ ۰۵۱-۳۶۵۱۵۱۰۲
☎ ۰۵۱-۳۲۱۲۵۰۰۹

☎ ۰۵۱-۳۲۷۳۳۷۱۱

 

درصورت لزوم می‌توانید از طریق واتساپ با پشتیبانی قالیشویی آستان در ارتباط باشید.

واتساپ قالیشویی

توجه: “حداقل مبلغ کل سفارش معادل ۳۵۰ هزارتومان است (یا معادل ۱۸ مترفرش). لطفا برای اطلاع از مبلغ کل سفارش خود، صفحه‌ی نرخنامه رسمی قالیشویی در مشهد را بررسی کنید.

با تکمیل فرم سفارش (برای شستشوی ۶۰ متر فرش به بالا) می توانید از تخفیف ویژه ۱۰ درصدی برخوردار شوید!

سرویس حمل و نقل برای کلیه سفارش های آنلاین، رایگان می باشد.


فرم سفارش اینترنتی