AstanCarpet
خدمات فرش و قالیشویی آستان

قالیشویی

قالیشویی

شستشوی فرش یکی از خدماتی است، که قالیشویی آستان بیش از 30 سال به مشتریان ارائه داده است. با بهره گیری از انواع تجهیزات پیشرفته قالیشویی و استفاده از بهترین شوینده های فرش، سالهاست تنها یک هدف را دنبال کردیم و آنهم چیزی جز رضایت مشتری نیست!

خدمات بخش شستشو شامل: شست و شوی فرش، قالی و قالیچه ماشینی و دستباف و همینطور انواع موکت می شوند.

فرشها از الیاف و نخ های مختلفی تشکیل شده اند و همینطور شیوه بافت و تولید آنها متفاوت است. از این رو نمی توان همه نوع فرشی را با یک روش و یک شوینده شست. قالیشویی استان با تجربه چندین ساله در این زمینه، برای شستن هر نوع فرش؛ تجهیزات ویژه و مناسب ترین شوینده ها را انتخاب می کند، تا ضمن ایجاد بیشترین تمیزی، کمترین میزان آسیب به فرش برسد.

شستشوی فرش و قالیشویی

یکی از حساس ترین نوع فرش، فرش های دستباف هستند، که شستشوی آنها با ظرافت خاصی همراه است. از آنجایی که الیاف فرش های دستباف با رنگ های طبیعی رنگ آمیزی می شوند. بنابراین در برابر شوینده های صنعتی واکنش نشان داده و امکان اینکه تداخل رنگ ایجاد شود و نقشه قالی به کلی به هم بریزد بسیار بالاست.

بدین ترتیب، انتخاب شوینده و روش مناسب برای شستن اینگونه فرش ها بسیار مهم است. شستشوی کامل و بی عیب و نقص انواع فرش های دستباف یا ماشینی یکی از تخصص های ماست. کیفیت کار ما را، اعتماد مشتریان وفادار چندین ساله تضمین می کند!