AstanCarpet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعمیر و ترمیم فرش

تعمیر و ترمیم فرش

تعمیر و ترمیم فرش هایتان را می توانید با خیال راحت به ما بسپارید. قالیشویی استان خدمات متنوعی در زمینه تعمیرات انواع فرش ارائه می دهد. رفو، تعمیر پارگی فرش، ترمیم رنگ و طرح فرش، ریشه بافی، لکه برداری و رفع پوسیدگی فرش بخشی از خدمات ما هستند.

فرش ها با توجه به کاربردی که دارند، همیشه در معرض خطراتی چون پارگی، کوبیدگی، سوختگی و لکه دار شدن هستند. هر یک از موارد یاد شده می تواند، زیبایی فرش را به کلی از بین ببرد. جایگزینی فرشی مشابه هزینه بر است، خصوصا در مورد فرش های دستباف!

بنابراین قالیشویی آستان با در نظر گرفتن این نیاز مشتری، از تجهیزات و روش های اصولی و پیشرفته برای رفع انواع مشکلات فرش استفاده کرده تا با کمترین هزینه زیبایی و دوام را به فرش های تان بازگرداند.

تعمیر فرش

برخی از خدمات بخش تعمیر و ترمیم قالیشویی آستان از این قرارند:

رنگ برداری فرش:

ریختن رنگ یا مواد رنگی روی فرش یکی از تهدیداتی است، که خانواده های ایرانی با آن روبرو هستند. بی شک چنین اتفاقی می تواند فرش را به یک منظره نازیبا  بدل کند. برداشتن هر نوع رنگ و برگرداندن فرش به حالت اولیه یکی از خدماتی است، که برای مشتری در نظر گرفته ایم.

لکه برداری از فرش:

ممکن است بر اثر ریختن انواع نوشیدنی یا سایر مایعات بر روی فرش لکه هایی به وجود آیند. برخی از لکه ها را می شود، با روش های خانگی برداشت. اما بسیاری از لکه ها بسیار عمیق اند و تنها با روش های خاص قابل از بین بردن هستند. از بین بردن انواع لکه ها یکی از خدماتی است، که سالهاست به مشتریان ارائه می دهیم.

ریشه بافی فرش:

یکی از قسمت هایی که بیشتر در معرض خطر هستند، ریشه های فرش می باشند. چنانچه فرشی بنا به هر دلیلی ریشه هایش را از دست دهد، تا حدی زیبایی و ارزشش از بین می رود، خصوصا فرش های دستباف! تعمیر و بافتن مجدد ریشه انواع فرش هایتان را به ما بسپارید تا از نتیجه کار حیرت زده شوید!

ریشه-بافی

رفع پوسیدگی فرش:

پوسیدگی فرش به دلایل مختلف ممکن است روی دهد، اگر این پوسیدگی فورا رفع نشود، باقی قسمت های فرش نیز پوسیده خواهند شد. هر چه پوسیدگی بیشتر شود، تعمیر آن نیز دشوارتر می شود.

رفع سوختگی فرش:

سوختگی قسمتی از فرش بر اثر چسبیدن اتو، قابلمه داغ یا افتادن اجسام داغ روی فرش بسیار اتفاق می افتد. این محل های سوختگی هرچقدر هم کوچک باشند، باز هم منظره فرش را خراب می کنند.

برای از بین بردن محل انواع سوختگی، رفع پوسیدگی، ریشه بافی، لکه و رنگ برداری و چندین خدمات دیگر، می توانید با ما تماس بگیرید و از دانش متخصصین ما در این زمینه بهره ببرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]