AstanCarpet

آماده سازی فرش و قالی ایرانی جهت صادرات

صادرات فرش

فرش های صادراتی یکی از شناخته شده ترین کالاهای ایرانی است. از این رو صادرات فرش در ایران یکی از فعالیت های اقتصادی پر سود محسوب می شود. یکی از خدمات ما آماده سازی تخصصی فرش های نفیس و اعلاء مخصوص صادرات است.

همانطور که می دانید، فرش های صادراتی می بایست مراحل و فیلتر های متعددی را از سر بگذرانند. تا آماده صادرات و فروش در بازارهای بین المللی شوند. از این رو با تکیه بر دانش و تجربه ای که در طول سالیان دراز کسب کردیم، آماده همکاری با افراد یا شرکت های صادر کننده فرش هستیم.

تمام مراحل آماده سازی فرش برای صادرات را با توجه به معیارهای روز صادرات فرش به صورت تضمینی انجام می دهیم.

با توجه به دغدغه های متعددی که صادر کنندگان فرش دارند. تمام تلاشمان را در جهت آماده سازی هرچه بهتر فرش، برای صادرات به کار بسته ایم تا گامی در جهت شناساندن هنر و فرهنگ ایرانی به جهانیان برداریم.

قالیشویی آستان در کنار ارائه خدمات پیشرفته، سعی کرده تا قیمت گذاری قانونی و منصفانه برای تمامی خدمات خود در نظر بگیرد و رضایت مشتری را سرلوحه کار خویش قرار داده است. خدمات مخصوص فرش های صادراتی قابل انجام برای کلیه سفارش دهندگان از سرتاسر کشور.

برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد “خدمات فرش های صادراتی” می توانید، با کارشناسان ما در مجموعه قالیشویی آستان به صورت همه روزه تماس حاصل فرمایید.