AstanCarpet

شیوه‌های دسترسی به شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

شیوه‌های دسترسی به شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

شیوه‌های دسترسی به شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد مسئله‌ای است که اگر شهروندان مشهد به آن دسترسی داشته باشند، یکی از دغدغه‌های تمیزی‌ خانه‌شان حل شده است. فرش ایرانی با دنیای از نقش و نگار و زیبایی، همواره یکی از پرطرفدارترین فرش‌ها در جهان بوده است. این هنر زیبای ایرانی، از دیرباز جزئی جدایی‌ناپذیر از دکوراسیون هر خانه‌ی ایرانی است. با توجه به اینکه فرش ایرانی کالایی ارزشمند به شمار می‌رود، نیازمند نگهداری و رسیدگی خوب است تا بتواند سال‌ها همچنان شکوهمند و زیبا باقی بماند.

شماره تلفن های قالیشویی آستان

051 3221 55 77

(تمام مناطق شهر مشهد)

یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها نحوه‌ی شستشوی این بافته‌های زیبای ایرانی است. در این مقاله قصد داریم تا شمارا با ویژگی‌های یک قالی‌شویی خوب و چگونگی دسترسی به شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد آشنا کنیم.

فرش خود را برای شستشو به کجا بسپاریم؟

با توجه به اینکه فرش‌ها یکی از پراستفاده‌ترین وسایل در هر خانه هستند طبیعی است که به‌صورت دوره‌ای و حداقل سالی یک‌بار به شستشو نیاز داشته باشند. درگذشته شستشوی فرش به شیوه‌های سنتی بسیار مرسوم بود. 

امروزه با گسترش زندگی آپارتمان‌نشینی دیگر خبری از حیاط‌های بزرگ و حوض‌های آب نیست و شستشوی فرش در خانه تقریباً امری غیرممکن به نظر می‌رسد. به همین دلیل سپردن فرش به قالی‌شویی، یکی از پرکاربردترین شیوه‌ها برای شستشوی فرش به شمار می‌رود. هنگامی‌که فرش شما دچار مشکل و یا لکه می‌شود، اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد یافتن شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد است.

شیوه‌های دسترسی به شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

ازآنجایی‌که فرش در نزد ما ایرانیان همواره کالایی ارزشمند و مهم بوده است.؛ بدیهی است که نمی‌توانیم آن را در اختیار هر شخص و یا مجموعه‌ای برای شستشو قرار دهیم. بهتر این است که قبل از یافتن شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد ابتدا با تحقیق و بررسی یک قالی‌شویی مطمئن و کارآزموده را انتخاب کنیم.

سؤالی که ممکن است به ذهن بسیاری خطور کند این است که یک قالی‌شویی خوب و مطمئن چه ویژگی‌هایی دارد؟ در ادامه به بررسی ویژگی‌های یک قالی‌شویی خوب و مطمئن می‌پردازیم.

ویژگی‌های یک قالی‌شویی مطمئن برای انتخاب شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

امروزه با افزایش تقاضای مردم برای شستشوی فرش توسط قالی‌شویی‌ها هرروزه بر تعداد این واحدهای خدماتی افزوده می‌شود؛ اما در این میان واحدهایی هم هستند که در هنگام شستشوی فرش بسیاری از نکات مربوطه را رعایت نمی‌کنند و درنهایت منجر به ایجاد آسیب‌های جدی در فرش شما می‌شوند. برای پیشگیری از بروز این اتفاق بهتر است قبل از سپردن فرش خود به یک قالی‌شویی نکات و ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید.

  • تضمین شستشوی فرش

یکی از نکات مهم و اساسی در شستشوی فرش توسط قالی‌شویی ضمانت شستشو است. همان‌طور که می‌دانید شستشوی فرش باید با دقت بسیار انجام شود به‌خصوص در مورد فرش‌های دستباف و ابریشمی که نیاز به دقتی دوچندان دارند. از ویژگی‌های یک قالی‌شویی مطمئن این است که ضمانت شستشو را بر عهده می‌گیرند.

  • گارانتی!

این به این معناست که پس از شستشو و تحویل فرش، اگر مشتری احساس کند فرش به‌خوبی تمیزنشده است کارشناس قالی‌شویی در محل حاضر می‌شود و در صورت تائید این موضوع توسط کارشناس مربوطه، قالی‌شویی شستشوی مجدد فرش را بدون هیچ هزینه‌ای بر عهده می‌گیرد.

  • تعهد و وقت‌شناسی

تعهد یک قالی‌شویی به زمان‌بندی اعلام‌شده به مشتری، جهت جمع‌آوری فرش و یا تحویل مجدد آن‌یکی از ویژگی‌های مهم یک قالی‌شویی خوب و مطمئن به شمار می‌رود. این نکته به‌ویژه در فصولی که تقاضا برای شستشوی فرش بیشتر است همچون اواخر اسفند بیشتر حائز اهمیت می‌شود.

  • اصول کار، احترام به درخواست مشتری

بسیاری از قالی‌شویی‌های معتبر قبل از تحویل فرش حتماً با مشتری هماهنگ می‌کنند تا در یک ساعت مشخص در خانه حضورداشته باشند. همچنین در هنگام تحویل، فرش را در حضور مشتری پهن می‌کنند تا توسط مشتری بررسی شود و در صورت وجود مشکل و یا نیاز به شستشوی مجدد، به آن رسیدگی شود.

انتخاب درست شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

  • نرخ شستشو در قالی‌شویی

ازجمله ویژگی‌های یک قالی‌شویی مطمئن اعلام قیمت شستشوی فرش بر اساس قیمت های اعلام‌شده توسط اتحادیه قالی‌شویی می‌باشد. از نکات قابل‌توجه در این زمینه این است که یک قالی‌شویی معتبر، در هنگام ثبت سفارش هزینه‌ی تمام‌شده را که شامل ایاب و ذهاب نیز می‌گردد به مشتری اعلام می‌کند و در انتهای سفارش، به بهانه‌های مختلف مبلغی بیش ازآنچه به مشتری اعلام‌شده است دریافت نمی‌کند.

قالی‌شویی مجاز یا غیرمجاز مسئله این است

مقاله مرتبط : بهترین قالیشویی در مشهد را چطور پیدا کنیم؟

امروزه پیدا کردن یک قالی‌شویی کار چندان سختی به نظر نمی‌رسد. آگهی‌های روزنامه، تبلیغات در اپلیکشن‌های خدمات‌رسانی و دیوارهای شهر پر است از آگهی‌های تبلیغ قالی‌شویی، اما آیا همه‌ی این‌ها دارای مجوز و قانونی هستند؟

قالی‌شویی‌های مجاز و قانونی تمامی مجوزهای موردنیاز برای این کار رادارند و زیر نظر اتحادیه قالی‌شویی فعالیت می‌کنند. این ویژگی می‌تواند برای شما نقش سوپاپ اطمینان را داشته باشد؛ زیرا مطمئن هستید که یک مرجع ذیصلاح بر خدمات، فعالیت‌ها و قیمت‌های آن‌ها نظارت دارد. برای اطمینان از اینکه یک قالی‌شویی مجوز دارد یا خیر شما می‌توانید به وب‌سایت اتحادیه صنف مربوطه مراجعه کنید، و یا با شماره تماس اتحادیه قالیشویی تماس بگیرید.

 شیوه‌های دسترسی به اطلاعات و شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

امروزه دیگرکسی سراغ شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد را از 118 و آگهی‌های دیواری نمی‌گیرد. دنیای امروز، دنیای اطلاعات است. یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین شیوه‌های دسترسی به اطلاعات یک قالی‌شویی استفاده از وب‌سایت‌ها و فضای مجازی است. هرکدام از ما با داشتن یک گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت، می‌توانیم به‌تمامی اطلاعات یک قالی‌شویی ازجمله لیست قیمت‌ها، آدرس کارخانه و شماره تماس آن دسترسی داشته باشیم.

دسترسی به شماره تلفن قالی‌شویی در مشهد

مقاله مرتبط : شستشوی فرش دستی در مشهد با بهترین کیفیت

قالی‌شویی آستان، با بهره‌گیری از تیمی مجرب و کارآزموده اقدام به راه‌اندازی وب سایت نموده است تا از این طریق دسترسی مشتریان مشهدی به خدمات و اطلاعات این قالی‌شویی را تسهیل نماید. ازجمله ویژگی‌های این وب‌سایت می‌توان به امکان ثبت آنلاین سفارش و دسترسی به لیست قیمت‌های اعلام‌شده توسط اتحادیه قالی‌شویی اشاره کرد.

جمع بندی

در کنار تمامی ویژگی‌های ذکر شده در بالا، یک قالیشویی معتبر و نمونه از یک تیم پشتیبانی فعال و پاسخگو برخوردار است که نشان دهنده ی مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری است. قالیشویی آستان با بیش از 30 سال تجربه در حوزه ی خدمات تخصصی قالیشویی و بهره گیری از دستگاهها وتجهیزات پیشرفته ی قالی شویی و همچنین پشتیبانی فعال در تمامی نقاط مشهد، آماده  ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درصورتی که درخواست حذف یا ویرایش دیدگاه خود را دارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید.

این مطلب مفید بود؟ برای دوستانتان هم بفرستید!
Telegram
WhatsApp
Twitter
Email